VYSTOUPENÍ NA ROK 2018 - Novus Origo | Fireshow & Lightshow & historický šerm

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

2010     /     2011     /    2012     /   2013     /    2014   /    2015   /    2016   /    2017  /    2018      /    2019  


LEDEN

13. ledna
Workshop s InTaberna (žonglování)

Rapotice (light-show)

19. ledna
 Maturitní ples, Světlá nad sázavou (light-show)

20. ledna
Šermířský ples Brno (light-show)

ÚNOR

3. února
Ples SHŠ Lucius

16. února
Maturitní ples, Dělnický dům Jihlava (light-show)

23. února
Mladá Boleslav (light-show)

BŘEZEN



DUBEN


6. - 7. dubna
Nejasná budoucnost 4 (bitva)

20. - 21. dubna
Sionské taškařice (bitva, fire-show)

Brtnice, klášterní zahrada (fire-show)

28. - 29. dubna
Oslava narozenin, Bystřice n.P.

30. dubna
Pálení čarodějnic Suchohrdly (fire-show)

Rousínov - Čechyně (fire-show)

Čarodějnice Pohled (fire-show)

Čarodějnice, Nová Včelnice (fire-show)

KVĚTEN

5. května

Knyk (šerm, fire-show)


Denní vystoupení s koňmi, Trutnov


12. května
Roštejnský hodokvas

18. května
Muzejní noc, Kutná Hora (šerm, fire-show)

18. - 19. května

Lovčičská zteč 2018


25. května

Polná, Hostinec u Smrčků (fire-show)

ČERVEN

1.června
Kynologický klub Velká Bíteš, Dětský den (šerm, fire-show)

2.června
Kněževes (fire-show)

Denní vystoupení s koňmi, Lomnice nad Popelkou

9. června
Obecní den v Týnci u Břeclavi (šerm, historické ležení, soutěže, fire-show)

Svatba Švecovi

16. června
Swoboda stamping, Pirátský den (soutěže)

Barchan, Jemnice (fire-show)

Denní vystoupení s koňmi, Jemnice

23. června
Království řemesel 2018, Modřice

Zábavné odpoledne, Pohled

Denní vystoupení s koňmi, Český krumlov

29. - 30. června
Bitva Kvasiny (bitva, fire-show)

ČERVENEC

6. - 7. července
Bitva Rudník

13. července

21. července
Svatba Koudelkovi

Bitva o Notorburg (fire-show)

Bystřice nad Pernštejnem, Farma Eden (fire-show)

Denní vystoupení s koňmi, Třeboň

26. - 28. července
Noční prohlídky na hradě Buchlov (fire-show)

28. července
Olbramovice (fire-show, ohňostroj)

SRPEN

1. srpna

Dětský tábor, při DDM Pelhřimov, Chaloupky u Nového Rychnova (šerm, soutěže pro děti)


3. - 4. sprna

Dobývání Moravské brány, bitva Veselíčko


Bitva na Mělníku


10. - 11. srpna

VIII. Jemnická bitva

17. srpna


18. srpna
Amazonky dětem, Bohdíkov (fire-show, ohňostroj)

Denní vystoupení s koňmi, Třebíč


25. srpna

Hradní slavnosti v Polné s Jiřím z Poděbrad


Denní vystoupení koňmi, Třebíč


29. srpna

Benefice psych. léčebna Havlíčkův Brod

ZÁŘÍ

1. září
Bitva Přívory

2. září
Denní vystoupení koňmi, Hradišťko

4. září
Kouty, Hotel Luna (fire-show)

7. - 8. září
Dětský festival ohně a pohybu Incendio 2018

9. září
Denní vystoupení koňmi

8. - 9. září
Polenská pouť, zahájení prohlídek (šerm)

15. září
Zámek Úsobí, svatba (fire-show, ohňostroj)

22. září
FAJR - Festival Ohně a Meče (šerm, fire-show)

700 let od 1. zmínky o obci Velký Beranov (fire-show)

Moravský Krumlov (soutěže, šerm, fire-show)

23. září
Hrad Polná (šerm)

28. září
Vystoupení s koňmi

ŘÍJEN


6. října

Denní vystoupení koňmi

13. října

Tradiční Bystřické hody, Bystřice nad Pernštejnem (fire-show)


14. října
Denní vystoupení koňmi


20. října

Labské Chrčice, oslava narozenin (fire-show, ohňostroj)


26. října


27. října
Tvrz Kurovice (fire-show)

Štoky (fire-show)


LISTOPAD


2. listopadu

Lampionový průvod Volárna (fire-show)


Lampionový průvod Chvaletice (fire-show)


3. listopadu

Lampionový průvod Rančířov (fire-show)


Lampionový průvod Krakovany (fire-show)


9. listopadu

Všetaty (fire-show)


Pohořelice (fire-show)


10. listopadu

30. let Metanoon, Střítež (light-show)


Havlíčkova Borová (fire-show)


RC Motýlek, Velké Opatovice (fire-show)

PROSINEC

8. prosince

Rusnava (fire-show)


25. prosince

Jemnice - Vánoční setkání (fire-show)

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky